دمیدن – وزیدن سرگرمی سرگرمی چه خبر از کجا ؟

دمیدن – وزیدن: سرگرمی سرگرمی چه خبر از کجا ؟ باور میکنی یا نه ؟

گت بلاگز اخبار کنکور و دانشگاه یکشنبه آخرین مهلت نام‌نویسی ، ثبت نام بیش از ۳۸۹ هزار داوطلب در آزمون ارشد

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از ثبت‌نام بیش از ۳۸۹ هزار نفر در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۷ خبر داد. و گفت: داوطلبان تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه، ۲۶ آذر ماه وقت دارن

یکشنبه آخرین مهلت نام‌نویسی ، ثبت نام بیش از ۳۸۹ هزار داوطلب در آزمون ارشد

ثبت نام بیش از ۳۸۹ هزار داوطلب در آزمون ارشد/ یکشنبه آخرین مهلت نام نویسی

عبارات مهم : آموزش

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از عضویت بیش از ۳۸۹ هزار نفر در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۷ خبر داد. و گفت: داوطلبان تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه، ۲۶ آذر ماه وقت دارند در این آزمون عضویت کنند.

دکتر حسین توکلی در گفت وگو با ایسنا با اعلام این مطلب، اظهار کرد: به منظور فراهم آوردن شرایط مورد نیاز جهت آن دسته از داوطلبان شرکت در آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته ۹۷ دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی از جمله دانشگاه آزاد جهت پذیرش دانشجو در ۶ گروه آموزشی و ۱۴۰ کد رشته امتحانی و همچنین بیست و سومین المپیاد علمی دانشجویی کشور که نتوانستند در مهلت تعیین شده است نسبت به عضویت اقدام کنند، این مهلت تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه، ۲۶ آذر تمدید شد. داوطلبان در این مهلت تعیین شده است می توانند از طریق سایت شرکت سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به عضویت خود اقدام کنند.

یکشنبه آخرین مهلت نام‌نویسی ، ثبت نام بیش از ۳۸۹ هزار داوطلب در آزمون ارشد

وی در ادامه تصریح کرد: تا ساعت ۸ صبحگاه امروز تعداد۳۸۹ هزار و ۳۴۵ نفر جهت شرکت در دوره های آزمون کارشناسی ارشد ۹۷ عضویت کردند و به تمام داوطلبان علاقه مند توصیه می شود در مهلت باقی مانده نسبت به عضویت جهت شرکت در آزمون اقدام کنند.

دکتر توکلی تاکید کرد: تمام داوطلبان متقاضی عضویت در آزمون فوق ضرورت دارد قبل از ثبت نام، شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای عضویت را مطالعه کنند.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از ثبت‌نام بیش از ۳۸۹ هزار نفر در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۷ خبر داد. و گفت: داوطلبان تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه، ۲۶ آذر ماه وقت دارن

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور گفت: بر اساس برنامه زمانی آینده نگری شده است آزمون فوق در روزهای پنجشنبه ۶ و جمعه ۷ اردیبهشت ۹۷ در حوزه های امتحانی مربوطه برگزار می شود.

دکتر توکلی در آخر تاکید کرد: کارت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد و برگ راهنمای مربوط از روز دوشنبه ۳ اردیبهشت ماه بر روی سایت شرکت سنجش و آموزش کشور قرار می گیرد و لذا داوطلبان تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه پنجم اردیبهشت ماه ۹۷ وقت دارند پرینت کارت خود را دریافت کنند.

واژه های کلیدی: آموزش | آموزشی | دانشگاه | اردیبهشت | داوطلبان | حسین توکلی | اخبار کنکور و دانشگاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz