دمیدن – وزیدن سرگرمی سرگرمی چه خبر از کجا ؟

دمیدن – وزیدن: سرگرمی سرگرمی چه خبر از کجا ؟ باور میکنی یا نه ؟

گت بلاگز اخبار اجتماعی شهردار آینده پایتخت کشور عزیزمان ایران باید روحیه نظارت‌پذیر بودن داشته باشد / رحیمی

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: استعفای شهردار سابق پایتخت کشور عزیزمان ایران در تاریخ نظام مدیریت شهری، استثناء بود و حتما درس‌های مورد نیاز ب

شهردار آینده پایتخت کشور عزیزمان ایران باید روحیه نظارت‌پذیر بودن داشته باشد / رحیمی

رحیمی: شهردار آینده پایتخت کشور عزیزمان ایران باید روحیه نظارت پذیر بودن داشته باشد

عبارات مهم : ایران

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: استعفای شهردار سابق پایتخت کشور عزیزمان ایران در تاریخ نظام مدیریت شهری، استثناء بود و حتما درس های مورد نیاز به وسیله شورای شهر و مدیران شهرداری از این مسئله گرفته شد.

علیرضا رحیمی در گفت وگو با ایسنا، با بیان این مطلب اظهار داشت: سلامت کاری و شفافیت مدیریتی یکی از محورهایی است که حتما باید مورد توجه اعضای شورای شهر جهت گزینش شهردار آینده پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار بگیرد همچنین استحکام مدیریتی شهردار تازه باید در حدی باشد که لااقل جهت یک دوره بتواند کارآمدی خود در اداره شهر را نشان دهد.

وی انتقادپذیری و پاسخگویی را از جمله ملاک های گزینش شهردار تازه برشمرد و افزود: شهردار آینده پایتخت کشور عزیزمان ایران باید عادت به نظارت پذیر بودن داشته باشد و روحیه نظارت گریزی نداشته باشد و بین او و شورای شهر تعامل کامل باشد تا در امور شهر اختلال به وجود نیاید.

شهردار آینده پایتخت کشور عزیزمان ایران باید روحیه نظارت‌پذیر بودن داشته باشد / رحیمی

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس لزوم توجه به سلامت شخصیتی به لحاظ روحی، اخلاقی، سابقه ای و سیاسی شهردار آینده پایتخت کشور عزیزمان ایران را از ملاکهای مهمی دانست که باید شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران به آن توجه داشته باشند.

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس تاکید کرد: شهردار آینده پایتخت کشور عزیزمان ایران باید در چارچوب نظام مدیریتی بتواند مدیریتی حرفه ای را در داخل شهرداری و در تعامل با مراجع و نهادی حاکمیتی اعمال کند. شهردار تازه باید حتما تعاملی موثر، کارآمد و روان با نهادهای حاکمیتی داشته باشد.

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: استعفای شهردار سابق پایتخت کشور عزیزمان ایران در تاریخ نظام مدیریت شهری، استثناء بود و حتما درس‌های مورد نیاز ب

رحیمی گزینش شهردار آینده پایتخت کشور عزیزمان ایران و انطباق شاخص های فوق الاشاره را وظیفه شورای شهر دانست و افزود: مجمع نمایندگان پایتخت کشور عزیزمان ایران به هیچ وجه اعتقادی به تحمیل گزینه پیشنهادی خود جهت پست شهرداری ندارد و تحمیل فشارهای سیاسی و روانی به این شورا از سوی نهادها و مراجع و جریانهای سیاسی را هم نمی پذیرد و ان شاءالله شهردار تازه پایتخت کشور عزیزمان ایران هم در همین چارچوب به وسیله شورای شهر گزینش خواهد شد.

واژه های کلیدی: ایران | شهردار | شهرداری | شورای شهر | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz